O nás

Jsme rodinná cukrárna s vlastní výrobnou v Brně Židenicích. Najdete nás na ulici Pastrnkova 1 (vchod z ulice Šámalova), naproti Tyršově základní škole (Kuldovka), hned vedle fotbalového hřiště.

Naší specializací je výroba zákusků, dezertů a dortů pro jakoukoliv příležitost a cukroví Vánoční, Velikonoční, perníčky, svatební koláčky a další.

Největší důraz klademe na kvalitu, proto našim zákazníkům nabízíme výrobky pouze z kvalitních surovin. Máslový krém je opravdu z másla a šlehačku používáme živočišnou tak, jak to má být. Nenajdete u nás žádné náhražky a nepoužíváme ani žádné směsi!

Kvalitu naší výroby dokazuje i první místo v soutěži Regionální potravina Jihomoravského kraje 2015 s naším karamelovým větrníkem.

„Karamelový větrník je tradiční cukrářský výrobek z odpalovaného těsta. Je plněný žloutkovou a karamelovou šlehačkou, bez náhražek. Jeho předností je jednoduchost a kvalita použitých surovin a také přiměřeně sladká chuť. Karamel je ve výrobku používán vlastní, šlehačka pouze živočišná.

Cukrárna Sluníčko vznikla na počátku roku 2014. V brněnských Židenicích je jedinou cukrárnou s vlastní výrobnou. Sortiment tvoří tradiční cukrářské výrobky. Kvalitu výrobků se cukrárna paní Lenky Svobodové snaží držet na nejvyšší úrovni. Zákazníci si tak mohou zavzpomínat na dobu minulou, kdy se ještě nepoužívaly žádné náhražky ani směsi.“ (RegionálníPotravina.cz, 2015)